Skip to content

Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy do korzystania z aplikacji Eco Harmonogram. Gospodarka odpadami oraz ochrona środowiska to bardzo ważne zagadnienia dla nas wszystkich. Staramy się unowocześniać i dopasowywać kolejne funkcjonalności do potrzeb mieszkańców naszej Gminy.

Dzięki nowej wyszukiwarce w bardzo łatwy sposób można pobrać na swój komputer czy telefon harmonogram wywozu odpadów.

Zachęcamy jednak przede wszystkim do zainstalowania aplikacji na telefonie. Moduł przypomnień i komunikatów będzie na bieżąco informował o wszelkich zmianach,  a aplikacja sama przypomni  o terminie odbioru odpadów.

Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom można sprawdzić jakie odpady do jakiej frakcji należy przyporządkować, co zrobić ze śmieciami, których nie da się posegregować, zgłosić do Urzędu Miejskiego dzikie wysypisko w przestrzeni publicznej, czy też sprawdzić stan powietrza. System ostrzeżeń i powiadamiań poinformuje o ważnych dla mieszkańca sprawach, wyśle alert burzowy czy też przypomni o ważnych wydarzeniach.

Jak zgłosić dzikie wysypisko?

 

Sprawdź stan powietrza

Dzięki obywatelskim czujnikom możemy również na bieżąco śledzić stan powietrza w naszej okolicy. Mosiński Alarm Smogowy zebrał wszystkie czujniki w jedno miejsce, a teraz dzięki nowej funkcji można w szybki i łatwy sposób sprawdzić stan powietrza w aplikacji Eco Harmonogram.

Wszystkie ważne informacje dotyczące aplikacji wraz z wyszukiwarką dostępne są na stałe w zakładce Eco Harmonogram. Zapraszamy do korzystania.

 

 

Back To Top Skip to content